Termin

9 października 2020 r.
Start: 15:00

Informacja prawna

Organizator i wykładowcy nie zezwalają na nagrywanie webinarium przez uczestników. Zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r.
o prawie autorskim i prawach pokrewnych w zakresie ochrony wizerunku oraz kodeksu cywilnego w zakresie ochrony dóbr osobistych. Art. 81 ustawy o prawie autorskim stanowi, że rozpowszechnianie wizerunku wymaga zezwolenia osoby na nim przedstawionej. Każda forma nagrania i publikowania webinarium, w tym wizerunku prowadzących spotka się z konsekwencjami prawnymi.

Komitet naukowy

Prof. dr hab. n. med. Renata Langfort (Instytut Gruźlicy i Chorób Płuc, Warszawa)
dr n. med. Artur Bartczak (Szpital Chorób Płuc, Zakopane)

Regulamin

Organizator wyśle na podany przy rejestracji adres e-mail oraz numer telefonu link do transmisji na platformie Vimeo. Dodatkowa rejestracja nie będzie wymagana
Zaproszenie z linkiem do transmisji zostanie wysłane na 2 dni przed rozpoczęciem transmisji za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz sms.
Tylko zarejestrowany uczestnik ma dostęp do transmisji.

Wymagania techniczne

Warunkiem wzięcia udziału w webinarium jest rejestracja poprzez formularz.
Uczestnik zobowiązany jest do samodzielnego zapewnienia technicznych warunków do odbioru transmisji online (bezpieczne i szybkie łącze internetowe, głośniki lub słuchawki oraz urządzenie mobilne lub sprzęt komputerowy)
Wymagania przeglądarki internetowej: optymalną formą jest korzystanie z najaktualniejszych wersji Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari, Edge lub Opera.
Jakość transmisji będzie zależna od prędkości Internetu, jaką dysponuje uczestnik. Podczas transmisji obraz jak i dźwięk dostosują się automatycznie do rozdzielczości Full HD 1080p. Istnieje możliwość ustawienia jakości ręcznie poprzez ikonkę na pasku playera Vimeo.
Minimalna zalecana stabilna prędkość połączenia internetowego wynosi 4 Mbps (megabity/s). Zalecana stabilna prędkość połączenia internetowego wynosi 6 Mbps (megabity/s) i więcej. Prędkość połączenia można sprawdzić na stronie www.speedtest.net

Materiały do pobrania:

Szablon do samodzielnej oceny

Tylko zarejestrowani uczestnicy, którzy zaznaczą zgody marketingowe otrzymają przewodniki dotyczące interpretacji barwień za pomocą przeciwciał ALK (D5F3) i PD-L1 (SP263) drogą elektroniczną, które będą kluczowe i pomocne zarówno w trakcie trwania warsztatów, jak i w codziennej pracy z powyższymi barwieniami służącymi diagnostyce raka płuc

Ostatnie wpisy
Najnowsze komentarze
  Archiwa
  Kategorie
  Latest Posts
  6 stycznia 2020
  Event Search

  You should choose a search result page. You can choose the page from the Theme Options > Events > Event Search Results Page option.

  Ads